Jesteś tutaj:

Autor: zm3pruszkow-admin

Informuję, że decyzją Ministra Zdrowia zostają przedłużone obostrzenia do 18 kwietnia 2021 r. 

Przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia. Szpitale z małymi rezerwami łóżek i respiratorów – Koronawirus: informacje i zalecenia – Portal Gov.pl (www.gov.pl)                                                                                                                                          

Szanowni Rodzice

W związku z komunikatem Ministra Zdrowia  z dnia 25.03.2021 r.   ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców przedszkola oraz żłobki zostają zamknięte w terminie od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021r.

 Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Od 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie oraz nowe limity osób w sklepach i kościołach – Koronawirus: informacje i zalecenia – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Szanowni Rodzice miasto Pruszków włącza się w pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra aby wspierać najbardziej potrzebujących. W tym roku zbiórka dedykowana jest oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Założona została eSkarbonka, dzięki której w prosty sposób możemy wesprzeć zbiórkę bez wychodzenia z domu.
Tegoroczny 29 finał odbędzie się odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. 

Miasto Pruszków gra dla WOŚP – Pruszków (www.pruszkow.pl)

 

 

Szanowni Rodzice

W tym świątecznym czasie, życzymy Państwu i Waszym bliskim, aby ta Wigilijna Noc przyniosła wam radość, szczęście i zdrowie. Niech w tym nadchodzącym Nowym Roku nie zabraknie w waszych domach pomyślności, sukcesów, wzajemnej bliskości i serdeczności.

Przekazujemy Państwu również życzenia od Prezydenta Miasta.

Życzenia od Prezydenta

Dyrektor Żłobka wraz z pracownikami

 

Do góry