O nas

Nasz Żłobek to miejsce pełne ciepła i radości w którym mogą przebywać dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie maluchom troskliwej i profesjonalnej opieki, poczucia bezpieczeństwa, oraz prawidłowego rozwoju. Robimy wszystko aby zapewnić dzieciom warunki bytowe zbliżone do warunków domowych. Nasi podopieczni mają możliwość rozwijania się pod względem emocjonalnym jak również społecznym.

Codziennie uczestniczą w różnego rodzaju zajęciach twórczych, umuzykalniających, ruchowych dostosowanych do ich wieku, które wpływają na prawidłowy rozwój intelektualny i psychomotoryczny. Poprzez zatrudnianie wykwalifikowanej kadry mamy możliwość wspierać rozwój i osobowość dziecka poprzez organizowanie zajęć artystycznych, a opieka opiekuńcza, wychowawcza i dydaktyczna jest na wysokim poziomie. Każde z naszych dzieci jest dla nas wyjątkowe, dlatego staramy się podchodzić do nich indywidualnie, biorąc pod uwagę ich temperament, nastrój w danej chwili i potrzeby. W naszym żłobku są ciocie, które zawsze pomogą w trudnych sytuacjach, a szczególnie w czasie pierwszych dni pobytu, kiedy i dzieciom i rodzicom trudno jest się rozstać. Uśmiech naszych milusińskich ich radość, kiedy rano przychodzą do placówki, zaufanie jakim obdarzają nas dzieci i rodzice to dla nas największa nagroda. Wiemy, że powierzacie nam Państwo swój najcenniejszy skarb jakim jest dziecko, dlatego najważniejszym dla nas jest zapewnienie mu troskliwej opieki oraz bezpieczeństwa. Tylko dzieci, które czują się bezpieczne i kochane mogą się zdrowo rozwijać i osiągnąć pełnię swoich możliwości. Poprzez bliski kontakt, cierpliwość zdobywamy zaufanie dziecka, wspomagamy jego rozwój zgodnie z indywidualnymi możliwościami. Każda grupa ma do swojej dyspozycji salę dziennego pobytu, sypialnię i łazienkę, wyposażone w piękne kolorowe, funkcjonalne mebelki, zabawki i sprzęt dydaktyczny. Wszystkie pomieszczenia spełniają standardy bezpieczeństwa i higieny. Przyjemna kolorystyka, przestronne i dobrze nasłonecznione pomieszczenia wprowadzają dzieci w wesoły świat zabaw.

Placówka dysponuje również nowoczesnym zapleczem kuchennym gdzie panie kucharki przygotowują pełnowartościowe i smaczne posiłki odpowiednie do wieku i wymagań naszych podopiecznych. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów zakupionych u stałych dostawców. Tygodniowe jadłospisy dostępne są dla rodziców na tablicy ogłoszeń.

Budynek żłobka swoją architekturą jest dostosowany do potrzeb i prawidłowego rozwoju małego dziecka. Otacza go ogród, który daje możliwość bezpiecznego relaksu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji naszych dzieci mamy również plac zabaw, gdzie maluchy mogą bezpiecznie i radośnie spędzać czas. Dla nas jako opiekunów bardzo ważne jest bezpieczeństwo dzieci w czasie organizowania zajęć w placówce lub w ogrodzie.

W żłobku zatrudniona jest pani pielęgniarka, która swoją fachową wiedzą wspomaga pracę placówki, jak również jest do dyspozycji rodziców w trudnych momentach funkcjonowania dziecka.

Informacja dotycząca projektu Żłobek naszych marzeń w którym bierze udział nasza placówka.

Projekt Informacja na stronę www placówki