W naszym żłobku wydarzyło się coś naprawdę wyjątkowego – odwiedził nas… kangur Piernniczek!
Dzieci z ogromnym zaciekawieniem obserwowały niezwykłego gościa, dowiedziały się, skąd pochodzi, co je i dlaczego ma tak silne tylne łapy. Była to wspaniała okazja do rozmowy o zwierzętach egzotycznych oraz o tym, jak należy zachowywać się w kontakcie ze zwierzętami.
Największe emocje wzbudziły oczywiście skoki kangura oraz możliwość zobaczenia go z bliska i pogłaskania Uśmiechom i zachwytom nie było końca!
To był dzień pełen radości, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień.

