"Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, pięknie Cię żegnamy, bo Wiosnę witamy! 🌸🌞Dziś w naszym żłobku oficjalnie nastała wiosna! Maluszki z radością pożegnały zimę, a powitały słońce barwnym korowodem. Witaj wiosenko! 🦋

To był wspaniały dzień pełen uśmiechu, który przyniósł nam wyczekiwaną ciepłą porę roku ☀️☀️☀️🌞🌞🌞

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸