"Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, pięknie Cię żegnamy, bo Wiosnę witamy! 🌸🌞Dziś w naszym żłobku oficjalnie nastała wiosna! Maluszki z radością pożegnały zimę, a powitały słońce barwnym korowodem. Witaj wiosenko! 🦋
To był wspaniały dzień pełen uśmiechu, który przyniósł nam wyczekiwaną ciepłą porę roku ☀️☀️☀️🌞🌞🌞
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
