"Przytul mnie Misiu" – Magia Teatru w Naszym Żłobku Dziś nasz żłobek zamienił się w magiczną krainę teatru! Maluszki z ogromnym zaciekawieniem obejrzały spektakl pt. „Przytul mnie Misiu”. O czym jest bajka? To wzruszająca opowieść o przyjaźni dwóch żłobkowych zabawek, które tęsknią za dziećmi podczas weekendu. Kiedy okazuje się, że są nieco „popsute”, angażują dzieci do pomocy w naprawie Dzieci nie tylko oglądały, ale aktywnie pomagały Misiowi i Lalce, ucząc się, że współpraca jest ważniejsza od rywalizacji. Były uśmiechy, klaskanie i wspólna zabawa!. Dziękujemy aktorom z Teatr Pompon Maleńki za wspaniałe emocje i cudowną atmosferę!